sekercik.com
İlanını bulamıyormusun ?


  Üyeliksiz ve ücretsiz arkadaşlık ilanı verin
  Aşağıdaki butonumuzu tıklayarak masrafsız ve zahmetsizce
  arkadaşlık ilanı verebilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.
  Eee.. hadi ne duruyorsun :)

ÜCRETSİZ İLAN VER

Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:
Bir arayışım yok, yinede okumanızı öneriyorum Tunahan Edirne 38777_1.jpg Erkek 299 1997-10-13 İlişkim yok 05364872134 2022-05-10 var Diğer profiller sanki çok resmi değil mi?
Evet Edirne'deyim. Askerliğimi bitirdim kendi işimi yapıyorum detayları konuşacağımız kişiye anlatırım.
Özetle kendimden bahsedeyim. Hayalperest, hobi düşkünü, bilgisayar oyunlarını seven, arkadaşlık ve aile değerlerine saygı duyan ve duyulmasını bizzat özen gösteren biriyim. Buğday tenliyim öyle aşırılığım yoktur kendimce hayatım sakindir. Bu yüzden de buradayım ya :).

Araştırmayı severim neredeyse ilgimi çeken herşeyi okurum kafama da kazınır garip bir şekilde. Uzayından tut biyolejisine kadar özetle herbokolok biriyim. Herşeyi bildiğimi ima etmem ama her konuda fikrim var diyebilirim aşçılıkta dahil toprak ziraat elektronik vs kendimi dolu görüyorum.

Ne mi arıyorum?

Aynen beni arıyorum burada beklentim sevgili arkadaş değil ben anı yaşamaya özenle dikkat ederim, plan yapmayı çok sevmem bunun nedenleri de var. An önemlidir, karşımdaki kişide de bekleyeceğim şeyler arasında kendi bakımına önem veren kendisiyle barışık araştırmayı seven (sabahlara kadar muhabbet edeceğimiz garanti) öyle cahil kalmamış en azından kendi vücüdunu bir zahmet tanımış öğrenmiş olsun çocuk değiliz ya, suskun puskun olmayan aynen benim gibi türkçe yazışmasına imla hatalarına dikkat eden enerjik pozitifliği motto edinmiş, espiriyi seven gerektiği yerde ofansif espiri yapan öyle alıngan olma bir zahmet gün geçer yaşlanırsın.

Çok yazacağım şeyler var da karakter sınırım doldu:)

Ulaşmak isteyen olursa
Telegram-snap-instagram: nihaiuykuTunahan
Tunahan ile isim analiziniz
Tunahan: Bir arayışım yok, yinede okumanızı öneriyorum
Cinsiyet Erkek
Yaş 26
Şehir Edirne
İlişki durumu İlişkim yok
Telefon
E-mail * Gizli
AçıklamaTunahan için henüz kimse mesaj göndermedi !
Hemen ilk mesajı gönder ve tanışma şansını yakala :)


Mesaj yazarak Koşullarımızı kabul etmiş olursun.


BENZER ERKEK İLANLARI