sekercik.com
İlanını bulamıyormusun ?


  Üyeliksiz ve ücretsiz arkadaşlık ilanı verin
  Aşağıdaki butonumuzu tıklayarak masrafsız ve zahmetsizce
  arkadaşlık ilanı verebilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.
  Eee.. hadi ne duruyorsun :)

ÜCRETSİZ İLAN VER

Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:Sekercik.com nasıl çalışıyor ?


Sekercik.com sitesine hoşgeldiniz..
İnternette dolaştığınızda arkadaş bulma adına kuşkusuz bir çok site bulacaksınız. Bu sitelerden çoğu; bitmek bilmeyen formları doldurmaya, üyelik almaya, gold üye (ücretli üye) olmaya zorlayan içerikler barındırmaktadır. Bunları yaptırarak size hem özel olduğunuzu hissettirme hemde cebinizden nemalanma adına hazırlanmış kamufulajlar olarak görüyoruz. Hâl böyle olunca üye olup şifre saklama ve gold üye olup paranızın kaybolma riskini yaşarsınız. Birde beklentiye cevap vermedimi vay halimize..

Sekercik.com aynı amaç için farklı bir yol olarak gerçekten güzel bir seçenek.

Sekercik.com sitesinin çalışma mantığı şu şekildedir.
Tercihinize bağlı olarak ilan için profil açabilir veya açmayabilirsiniz bu konuda bir zorunluluk yok. İnsanlarla ilgilenmek yerine sizinlede ilgilenen olabilir diye Televizyon, Gazeteye, Dergi vs. gibi yayım araçlarına ilan verir gibi sizi tanıtan özeliklerle ilan veriyorsunuz. Bu tür ilan sistemlerinde düzenleme pek yapılmadığı için şifre alarak giriş çıkış yapmanızada gerek kalmıyor ama olurda bir değişiklik ihtiyacı duyarsanız bizlere ulaşarak anında istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Aynı şekilde dilediğiniz zaman ilanınızı yayımdan çekebilme hakkınada sahipsiniz. Bu tür benzeri işlemler için yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Profiliniz olsun veya olmasın ilgilendiğiniz profilleri ziyaret ederek tanışmak, konuşmak ve arkadaş olmak adına sınırsız mesajlaşabiliyorsunuz. Özel mesajlaşmak için facebook, twitter, E-posta, Telefon numarası gibi benzeri bilgilerinizi tüm sorumluluğu size ait olmak şartıyla paylaşabiliyorsunuz. Sohbet sayfamıza geçerek online kullanıcılarla anlık sohbet etme imkanı bulabilirsiniz.

Kurallara aykırı Küfür, cinsel istismar vb. paylaşımları engellemek adına açılan tüm profiller ve yazılan tüm mesajlar editörlerimizce onaylandıktan sonra yayımlanırlar.

Üyelik yoksa bir sonraki gelişimde profilimi nasıl bulabilirim? gibi bir soru aklınıza gelmiş olabilir. Her sayfamızın üst kısmında "[Profilimi Göster]" alanı var. İlgili yere ilan açarken kullandığınız e-posta adresini yazarak direk profilinize geçebilirsiniz ve siz çıkış yapmadan veya tarayıcı penceresini kapatmadan o alanda profilinize daima ulaşmak için isminizi görürsünüz.

Sorun, öneri veya görüşleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bizimle oldukca aşk sizden yana olacak :)
Sekercik.com

#Sekercik