Bebek Şekerleri Online Satış Mağazası
Sekercik.com Facebook Sekercik.com Twitter Bize Ulaşın
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Son Dönemde Bebek Şekerleri

Anne babanın yaşamlarında tadabileceği en büyük mutluluklardan biri olan anne-babalık, çiftin hayatının büyük bir değişim sürecine girmesi manasına gelir. Çocuk sahibi olan anne-babanın bu büyük mutluluğunu aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlayan doğum kutlamaları, bebek şekeri ve çeşit çeşit uygun fiyata bebek eşyalarıyla adeta dolup taşar. Dünyaya yeni gelen miniği görmek için gelen akrabalar ve arkadaşlara sunulacak en güzel hediyeler arasında bulunan bebek şekeri, artık çok farklı tasarımlarla birlikte sunuluyor. Eskiden basit şekerlemeler dağıtılırdı ancak artık pek çok farklı firmanın verdiği özel gün şekeri hizmetleri sayesinde çeşit çeşit ve uygun fiyata şekerler sunuluyor.

Baskılı çikolatalardan, şeker hamurundan yapılmış bebek figürlerine, badem şekerlerinden akide şekerlerine, denizyıldızlarından deniz kabuklarına, şekerlemelerden bitter ve  sütlü çikolatalara hastahane şekeri konusunda çok fazla farklı seçenek bulunmaktadır. Bunun dışında eşlerin kendi karar verdiği özel tasarım çalışmaları yapan firmalar da bulunduğundan hayal gücü doğrultusunda bir hastane şekeri tasarımı yaptırtmak da mümkün. Bazı eşler bebeklerinin doğum günü kutlaması  hatırası olarak saklanabilmesi için şeker ve çikolatalarla birlikte eskilerden kalma bir gelenek olan lavanta keselerini kullanmayı da tercih etmektedir. Kurutulmuş lavanta uzun yıllar boyunca ferahlatıcı konusunu koruduğundan, bebeklerinin doğum günü töreni nişanesi olan bu anı yıllarca saklanabilmektedir. Kız ve erkekler için farklı tasarım renkler ve özel tasarımlar da sunan firmalar, bebeğin ismine ya da ailenin isteğin göre oldukça orijinal  çalışmalara yapmaktadırlar. Bu firmalardan biri de www.sekercik.com dur.

Bebeğin dünyaya gelişini kutlamak için yapılan mevlitlerden davetlere kadar herkesin hayat biçimine ve zevkine göre hazırlanan bu özel şekerlemeler hoş birer anı olmanın yanı sıra aynı zamanda lezzetlidir. Figürlerle sevimli hayvanlar, arabalar, bebekler, minik kıyafetler ve daha da pek çok şey yapılabilmektedir. Çocuğun isminin yazılı olduğu ve cinsiyete göre mavi veya pembe renk şeker hamurundan hazırlanan bebek kıyafeti şekerler de son zamanlarda popüler olan şekerlemeler arasında yer alıyor. Anne babanın düşleri doğrultusunda belirli çizimlerin de şeker olarak yapılması mümkün olduğundan, herkesin tam istediği gibi bir bebek şekeri yaptırması mümkün.

Son Dönemde Bebek Şekerleri ile İlgili Ürünler

AYICIKLI NOTLUK BEBEK ŞEKERİ (PEMBE)

Ayıcıklı Notluk , Pembe Ayıcıklı Notluk ,

Fiyatı: 2.00 TL


KAPTAN BİBLO BEBEK ŞEKERİ (PEMBE)

Kaptan Biblo Bebek Şekeri (Pembe)

Fiyatı: 2.00 TL


FIRFIRLI BEBEK YASTIĞI (MAVİ)

Fırfırlı Bebek Yastığı, saten kumaş üzeri minik süsleme ve kristal kumaş ile birlikte.

Fiyatı: 14.00 TL


KALPLİ PONPON KAPI SÜSÜ

Kalpli Ponpon Kapı Süsü

Fiyatı: 20.00 TL


AY DEDE BEBEK ŞEKERİ

Ay Dede Bebek Şekeri

Fiyatı: 2.50 TL


DENİZ KABUKLU ÇERÇEVE BEBEK ŞEKERİ (PEMBE)

Deniz Kabuklu Bebek Şekeri

Fiyatı: 3.25 TL


AY PRENSİ BEBEK ŞEKERİ

Ay Dedeli Bebek Şekeri ,

Fiyatı: 2.00 TL


ELBİSELİ BEBEK ŞEKERİ

Bebe Elbise Bebek Şekeri

Fiyatı: 2.50 TL