sekercik.com
İlanını bulamıyormusun ?


  Üyeliksiz ve ücretsiz arkadaşlık ilanı verin
  Aşağıdaki butonumuzu tıklayarak masrafsız ve zahmetsizce
  arkadaşlık ilanı verebilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.
  Eee.. hadi ne duruyorsun :)

ÜCRETSİZ İLAN VER

Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:
Arkadaş arayan erkek instagram hesapları Soner İstanbul 41867_2.jpg 0 Erkek 60 2000-05-26 İlişkim yok 2023-05-27 var Merhaba arkadaşlar. Burda erek veya bayan arkadaş arayanlar için bir iylik yapmak aynı zamanda benden bir arkadaşlık yaşamak için bu sayfayı açıyorum. İyi insanların birbirini bulmasını umut ediyorum. Arkadaş arıyorum diyen sohbet arkadaşı telefon arkadaşı kısaca internetten arkadaş bulma sayfası gibi aramalarınıza umarım güzel ve anlamlı bir sonuç olur.

Malum içinde bulunduğumuz yaşam koşulları zamanın artık arkadaşlık tutumları üzerine oluşturdugu etkiyi düşünürsek burada arkadaş arama artık cazip hale geliyor. Ekonomik olarak zorlanırmıyım diye bir sürü erkek arkadaşlık teklifi etmeye çekiniyor ve ekonomik sorun halederiz karşılıklı anlayış sevgi saygı olunca maddiyat sorun degil diyen kız arkadaşlarda olabilir ne bilim işte vesile olmak birilerinin birbirini tanıması ve mutluluklarından dolayı bizlere bir teşekkürü gercekten mutlu eder.

Bana yakın olan tanışmak isteyen bayanlar yazabilir. şehir farketmeksizin herkes burada arkadaş aradıgını yazabilir. illa benim yaşadığım şehirde olmanıza gerek yok. Ankaralı, istanbullu, izmirli, gaziantepli, sakaryalı, şanlıurfalı, trabzonlu vs. olabilirsiniz şehir farketmeksizin sizde burdan arkadaş arama yapabilir ve email yada instagram ne bilim facebook twitter hesabı paylaşabilir arkadaş bulabilirsiniz.

Umarım faydalı olur ben şimdiden herkese mutluluklar diliyorum. mesaj yazın ve özel olarak görüşmek isteyenler instagram adresini yazım dm atarak arkadaşlıklarını kurabilirler. Aşkla kalın:)Soner
Soner ile isim analiziniz
Soner: Arkadaş arayan erkek instagram hesapları
Cinsiyet Erkek
Yaş 23
Şehir İstanbul
İlişki durumu İlişkim yok
Telefon
E-mail * Gizli
AçıklamaAYŞE diyor ki;
02.08.2023 / 13:34 / #ID:326706

slm

Soner için bir mesaj yaz..


Mesaj yazarak Koşullarımızı kabul etmiş olursun.


BENZER ERKEK İLANLARI